Home

Pištění Průlom Konzultace aigner vodní slalom Ventilovat Pat Tyran

Aigner mit knappem Auftakterfolg vor Grimm

Kajakář Prskavec se stal olympijským vítězem ve vodním slalomu v Tokiu |  Barrandov.tv
Kajakář Prskavec se stal olympijským vítězem ve vodním slalomu v Tokiu | Barrandov.tv

Kajak slalom hi-res stock photography and images - Alamy

Kajakář Prskavec dojel v poslední jízdě finále zlatý. Nadělil druhému  Slovákovi Grigarovi více než tři sekundy | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Kajakář Prskavec dojel v poslední jízdě finále zlatý. Nadělil druhému Slovákovi Grigarovi více než tři sekundy | Ostatní sporty | Lidovky.cz

2022 Canoe Slalom World Championships | Augsburg

Čtyři čeští kajakáři ovládli závod SP v Troji, vyhrál Prskavec - iDNES.cz

Hannes Aigner | Creapure

První česká medaile z OH. Kajakář Vavřinec Hradilek má stříbro | iROZHLAS -  spolehlivé zprávy
První česká medaile z OH. Kajakář Vavřinec Hradilek má stříbro | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Canoe Slalom ICF World Cup - Hannes Aigner ( Germany ) Editorial Stock  Photo - Image of contest, canoe: 76196903
Canoe Slalom ICF World Cup - Hannes Aigner ( Germany ) Editorial Stock Photo - Image of contest, canoe: 76196903

Prskavec opanoval finále kajakářů a stal se podruhé mistrem světa. Fišerová  skončila mezi kanoistkami šestá – ČT sport – Česká televize
Prskavec opanoval finále kajakářů a stal se podruhé mistrem světa. Fišerová skončila mezi kanoistkami šestá – ČT sport – Česká televize

Hannes Aigner - Wikipedia

Canoe Slalom ICF European Championship - Ondrej Karlovsky and Jakub Jane (  Czech Republic ) Editorial Image - Image of paddle, medal: 76196865
Canoe Slalom ICF European Championship - Ondrej Karlovsky and Jakub Jane ( Czech Republic ) Editorial Image - Image of paddle, medal: 76196865

OH 2021 | Tokio 2020 | Prskavec byl nejrychlejší, ale jednou chyboval.  Postupuje on i Fišerová - iDNES.cz
OH 2021 | Tokio 2020 | Prskavec byl nejrychlejší, ale jednou chyboval. Postupuje on i Fišerová - iDNES.cz

Světový šampionát ve vodním slalomu 2019 v Seu d'Urgell - Aktuálně.cz

Hannes Aigner in Water Slalom World Cup Race Editorial Photo - Image of  hannes, event: 14890901
Hannes Aigner in Water Slalom World Cup Race Editorial Photo - Image of hannes, event: 14890901

Volal manželce a mamince, než šel „za klukama“. U ceremoniálu i slza  ukápla, říká zlatý Prskavec
Volal manželce a mamince, než šel „za klukama“. U ceremoniálu i slza ukápla, říká zlatý Prskavec

Slalomáři otestovali olympijský kanál v Tokiu. Hilgertová veze druhé místo

Pint-sized Prskavec prepares to bury Rio 2016 demons | ICF - Planet Canoe

Jiří Prskavec na olympiádě v Tokiu - Aktuálně.cz

SP ve vodním slalomu Praha-Troja 2022 ✔️ program, výsledky | BetArena.cz

Hannes Aigner - informace o tématu | iSport.cz

Medailové úspěchy vodních slalomářů z Ria – Prskavec stříbrný, Fišerová  bronzová - Pádler.cz
Medailové úspěchy vodních slalomářů z Ria – Prskavec stříbrný, Fišerová bronzová - Pádler.cz